تاریخچه
در سال 1332، بیش از شصت و پنج سال پیش نوعی شیرینی به روش سنتی توسط زنده یاد محمد علی بگلری تولید گردید که از آنزمان با نام "کلوچه نوشین" به مصرف کنندگان عرضه شده است .
در سال 1353 با تاسیس شرکت نوشین فرد، اولین ماشین کلوچه سازی با پیشنهاد و همکاری آقای بگلری در کشور ژاپن طراحی و ساخته شد و در اختیار شرکت نوشین فرد برای تولید انواع کلوچه قرار گرفت. پس از آن، بخاطر  این سابقه و وسعت دید،  نام ایشان بعنوان بنیانگذار صنعت تولید کلوچه در ایران و جهان ماندگار شده است.
کم کم با پیشرفت تکنولوژی و طراحی و ساخت فرهای تونلی پخت کلوچه ،ایشان توانستند تحولی دیگر را در تولید انواع کلوچه بصورت اتوماتیک ایجاد نمایند و بدینوسیله نام شهرستان لاهیجان بعنوان "شهر کلوچه نوشین" در ایران و جهان شناخته شود .
زنده یاد بگلری  در سال 1361 با خلاقیت و نوع آوری شگفت خود با تولید شیرینی "کوکی نوشین"  برای اولین بار در ایران ، ذائقه و توجه مصرف کنندگان را بیش از پیش به طرف محصولات نوشین جذب نموده و مفتخریم بگوییم که نوشین، بنیانگذار صنعت تولید کوکی در ایران هم می باشد.

استراتژی
استراتژی اصلی شرکت نوشین فرد (سهامی خاص) تولید محصولات با بهترین کیفیت و بالاتر از استاندارد های موجود می باشد بطوریکه همواره بتواند شعار "  نوشین، اولین و بهترین " را در عرصه رقابت عملی سازد ودر راستای تحقق بخشیدن به این مهم، خط مشی "کیفیت و ایمنی" محصولات شرکت نوشین فرد بقرار ذیل تعیین و تعریف گردیده است:
- تلاش مستمر جهت جلب رضايت مشتريان
- تلاش در جهت افزايش حجم فروش محصولات
- افزایش میزان کیفیت محصولات تولیدی با افزایش سطح ایمنی
-تولید در راستای "حفظ محیط زیست برای همه نسل ها"


توسعه و بازاریابی
 اکنون این شرکت در زمینی به مساحت 15000 متر مربع و تاسیساتی با زیر بنایی بیش از  20000 مترمربع با تولید انواع محصولات آردی ، شکلاتی و غیره و با بکارگیری بیش از 450 نفر پرسنل کارآمد و با تجربه در حال فعالیت می باشد.
 مدیران حرفه ای و با تجربه این مجموعه، با تکیه بر دانش  روز و با بکارگیری آخرین فن آوری ها، به تنوع تولیدات  اندیشیده و توانسته اند  طرحهای توسعه خود را در مدت کوتاهی به اجراء بگذارند.  محصولات  جدید در قالب انواع (کلوچه، کیک ، کیک های لایه ای، ویفر، بیسکوییت، شیرینی های آردی مغزدار، تافی و فرآورده های نارگیلی با روکش شکلات، اسنک و همچنین چای ) به بازار مصرف داخلی از طریق شبکه های توزیع مویرگی ویا توسط نمایندگان انحصاری عرضه می شوند.
 در حال حاضر، محصولات تولیدی  طبق ضوابط بسته بندی بین المللی کشور مقصد به کشورهای  کانادا، استرالیا، سوئد ، انگلستان ، آلمان و برخی دیگر از کشورهای اروپایی صادر می گردند.  همچنین محصولات این شرکت  به کشورهای همجوار مانند عراق ، افغانستان و غالب جمهوریهای آسیای جنوب شرقی و کشورهای حاشیه خلیبج فارس  صادر می شوند و تلاش بر این است که در آینده نزدیک صادرات محصولات به ایالات متحده آمریکا، کشور های آسیای جنوب شرقی ، خاورمیانه و آفریقا گسترش بیشتری یابد.

خط تولید مدرن
شرکت نوشین فرد همگام با پیشرفت صنایع غذایی در مسیر رشد قرار گرفته و سعی نموده تا با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها، فرآورده های آردی ( کلوچه ، کیک، کیک لایه ای ، ویفر، بیسکوییت) و شیرینی های آردی مغزدار، تافی و فرآورده های نارگیلی با روکش شکلات ، اسنک و همچنین انواع چای را با استفاده از ماشین آلات مدرن و پیشرفته و با تکیه بر دانش فنی روز دنیا بصورت اتوماتیک تولید وبسته بندی نماید و  بعنوان بزرگترین تولیدکننده کلوچه و کوکی و سایر محصولات در ایران شناخته شود و سهم عمده ای از بازار مصرف در داخل و خارج از کشور را به خود اختصاص دهد .

دریافت استاندارد های ملی و بین المللی
شرکت نوشین فرد علاوه بر استفاده از علامتهای "استاندارد ملی ایران" و "حلال" برای محصولات تولیدی خود به منظور ایجاد نظامی قانونمند و محیطی پویا و سالم وهمچنین جهت افزایش ایمنی  محصولات خود سیستم های مدیریتی و  ایمنی مواد غذایی  زیر را مورد استفاده قرار می دهد:
-    ISO 9001:2008
-    ISO22000:2005
-    HACCP

واحد تحقیق و توسعه
این واحد،  مهمترین واحد عملیاتی در شرکت نوشین فرد می باشد که با تحقیق و بررسی بر روی کیفیت مواد اولیه و چگونگی استفاده از آنها از نظر کمی و کیفی در فرمولاسیون محصولات تولیدی نقش بسزایی را ایفا می نماید.

واحد کنترل کیفیت
شرکت نوشین فرد به دلیل اهمیت دادن به کیفیت محصولات تولیدی، جزو اولین شرکت هایی بوده که اقدام به تاسیس و تجهیز آزمایشگاه بصورت مستقل نموده است . آزمایشگاه مجهز ، مدرن و به روز شرکت نوشین فرد با داشتن کارشناسان متخصص و کارآمد، بعنوان قلب تولید عمل می نماید.  این واحد با انجام آزمون های لازم بر روی مواد اولیه و محصول نهایی مطابق ضوابط و استاندارد های موجود، سلامت و کیفیت محصولات تولیدی را تضمین می نماید.

مدیریت فعلی
شرکت نوشین فرد در حال حاضر توسط پسران زنده یاد بگلری، که همواره در فکر ادامه راه پدر خود و تحقق آرزو های ایشان هستند، اداره می گردد.  در این راستا، تمامی فعالیتهای مشاوران، مدیران و کارکنان متخصص و دلسوز آن مجموعه بصورت مستمر و روزمره با نظارت و هماهنگی آنها انجام می پذیرد.

تماشاخانه تصویر

View the embedded image gallery online at:
https://noosheen.ir/old/index.php/abute#sigProIde0cf4093fa

شرکت تولیدی نوشین فرد با بیش از 65 سال تجربه در صنعت کلوچه و شیرینی پزی در راستای شعار "اولین و بهترین" سعی نموده است محصولاتی با سطح کیفیت بالا تولید، تا رضایت مشتریانش را بیش از پیش جلب نماید و با توجه به شعار تداوم و توسعه مدیران شرکت ، تولیدات جدیدی را در سبد محصولات خود جای داده است که میتوان به غیر از کلوچه به کوکی ، انواع کیک ،بیسکوییت ،ویفر ، شکلات و چای اشاره نمود.

 

لینک های سفارشی

بیشترین نظرات

سلام برنامه نظافت در کرج